Головне…

0
863

Україна має пишатися своїми… ні, не досягненнями, бо зараз, як раз пишатися немає чим. Але ще збереглися деякі місця, в яким є можливість добре відпочити на лоні природи та більш детально познайомитися с країною. Такою є Тернопільщина, де збереглися історичні пам’ятки ще 18 сторіччя від тодішньої польської культури. Та й сам Тернопіль був заснованій поляками (королем Сигізмундом) близько пів тисячоріччя тому.

Подивитися є на що, як в самому Тернополі, так и на Тернопільщині, бо перші поселення, які зустрічаються й досі, були засновані ще 50 тис. років тому, бо саме на Тернопіллі були найліпші умови для них. Дивовижна природа та доволі м’який клімат, а також достатня кількість природних помешкань на кшталт печер. Доречи, печери існують и сьогодні.

То ж, Тернопільщина, не зважаючи на те, що кажуть у світі, дуже рада прийняти своїх гостей. Якщо вас цікавить, ви можете подивитися, яка погода в Тернополі та області є зараз, або буде через деякий час, та обрати туристичний маршрут в залежності від неї.

Подивитися у Тернополі завжди знайдеться на що, у будь яку пору року, та за будь якої погоди. Головне – це мати бажання.